| Sara1997 a întrebat:

In general sunt o fire comunicativa si foarte amuzanta! Dar mereu cand sunt singura cu prietenul meu nu stiu ma ia cu niste friguri pe interior si nu mai pot sa-i zic nimic.Mai ales cand ma saruta pur si simplu raman blocata si nu mia pot sa zic nimic. El imi ofera foarte multa atentie si vb orice cu el dar de multe ori imi sopteste la ureche te iubesc iar eu nu mai stiu ce sa-i spun ce se intampla nu minecrying dati-mi niste sfaturi cum sa redevin asa cum eram inainte.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cand nu sti ce sa-i spui, mai ales atunci cand el iti sopteste ca te iubeste, saruta-l! sau ia-l in brate big grin. il iubesti foarte mult din asta iti e greu. te poti schimba numai daca petreci foarte mult timp cu el si doar cu el

1 răspuns:
| raspunz a răspuns:

Ce pățești tu este perfect normal, așa reacționezi la început când ești atrasă fizic de un băiat. Cu timpul o să te simți mai în largul tău. Încearcă să rămâi singură mai des cu el și să petreceți mai mult timp așa, ca să ai timp să îți revii, să poți să comunici și să îi spui că și ție îți place și că îl iubești, să vă sărutați și să lăsați lucrurile să meargă natural. E ceva nou, cu timpul o să te obișnuiești și te vei simți în largul tău.