| LasTKisS_8385 a întrebat:

Buna TPU in primul lrand vreau sa va felicit pentru comunitatea voastra tongue si acum sa trec la mine m-am indragostit de o fata cu care eram in clasa de la gradinita dar eu trebuia sa ma mut la alta scoala dar totusi am ramas buni prieteni. Nici nu mi-am dat seama cand m-am indragostit de aia nu stiu ce sa cred daca ea e indragostita de mine. Am jucat si adevar sau prov pe mess si m-a intrebat daca imi place de vreo fata din orasul in care am fost cu ea la scoala. Cum pot sa imi dau seama daca ma place? sad

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Normal ca te place, altfel ce motiv ar avea sa te intrebe. Vorbeste cu ea si intreab o daca simte ceva pentru tine, dar nu inainte de ai spune tu adevarul.

1 răspuns:
| Yamatooo a răspuns:

Pai daca tea intrebat asa ceva te place da totusi intreab-o daca vrea sa fie cu tine succes big grinwinking