| UnGascan a întrebat:

In primul rand as vrea sa nu radeti de mine si sa-mi raspundeti!

Am 13 ani jumate si penisul cand e sculat are doar 8, 5 cm

La cati ani creste? si ce ar trebui sa-i fac sa cresca?

Răspuns Câştigător
| Mădu_1945 a răspuns:

Ma lasa'l in pace! Creste singur! Deci pe bune terminati-o cand va aud ca aveti 13 ani si la ce va sta capux_X.Si creste cat are el chef. Leaga o parte dintr-o ata pe un bloc de vreo 10 etaje, cealata parte de peninsul tau si da-ti drumu de pe bloc.Creste de mori!winkingTotusi nu incerca chiar nu vreau s ate am si pe constiinta!laughingHai pa! Zi faina!love struck

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Epoca moderna.

| bsb a răspuns:

Baga-l la masina de spalat. se mai lungeste

| graffman a răspuns:

Fate campion al mana dreapta big grin

| Ctiberiu a răspuns:

Hmm...1. Nu se spune ''sculat'' ci ''in stare erecta'' si e cam pe la margine dar e normal.