| andrea889 a întrebat:

Buna TPU in ultimul an eu si prietenul meu nem tot despartitdin diferite motve eram gelosi unul pe altul el credea ca eu unblu cu altul si din asta tot ne despartem si mie mi se mai intampla ca eram geloasa dar treceam cu vederea si acum suntem despartiti de vreo2 saptamani iar el tot imi trimite mesaje ca sa il iert ca de acum nu mai face o sa aiba mai multa incredere in mine iar eu simt inca ca il iubesc si nu pot sa-l uit tot iil visez si ma gandesc la el mereu cand il vad ma opreste si ma tot imi spune iarta-ma stiu ca am fost un tampit un porc dar te rog iarta-ma nu mai fac te iubesc mult si nu vreau sa te pier. iar eu cred ca el inca ma iubeste si nu vrea sa ma piarda eu zic sai mai dau o sasa dar nu sunt sigura va rog ajutor multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercarea moarte n-are.
Daca o da in bara de data asta sa-i o palma.straight face

| EmiliaSd88 a răspuns:

Pai...poate el chiar te iubeste cu adevarat si de asta tot insista, probabil esti totul pentru el si nu vrea sa te piarda. Se mai intampla sa crezi ca te inseala dar asta e doar pentru ca tii foarte mult la aceea persoana si nu vrei sa risti sa o pierzi. Stiu din propria experienta, si eu am trecut prin asta, dar se merita sa ierti. intr-un cuplu e foarte importanta incredere caci daca nu, se strica totul.sad

| Teodorh a răspuns:

Draga mea, cu gelozia nu ajungi niciunde, ca si cu drogurile happy Doar la scandal/despartire... Daca crezi ca nu esti pregatita sa ai incredere intr-o persoana nu incerca sa iti faci vreo relatie happy