| Antoniacarina a întrebat:

Bună TPU.
În urma cu ceva timp m-am jucat cu iubitul meu, el a ejaculat lângă vaginul meu (contactul sexual în sine nu a avut loc niciodată, nu am făcută asta, niciodata)ciclu am avut de doua ori de atunci, luna asta nu, am făcut un test și a ieșit negativ, credeti ca este posibil sa fi rămas insarcinata, am impresia ca imi creste burtica.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti te rog sa ne explici cum este posibil acest paradox?
Pentru ca, vaginul se afla 100% in interiorul femeii, iar tu spui ca a ejaculat LANGA vagin.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu, esti doar grasă. Ai impresia că eşti Fecioara Maria să te imbortosezi fără sex?

| kandaraki a răspuns:

Mananca mai putin si nu iti va creste burtica.
nu esti insarcinata

Răspuns utilizator avertizat