| xsl33t a întrebat:

Exista fete care sa nu pune asa mare accent pe aspectul fizic/sau pentru care aspectul fizic nu e totul la un baiat? eu sincer nu prea am vazut

2 răspunsuri:
| crisu2012 a răspuns:

Da si nu, fetele sunt influentate de aspectul baiatului, insa o fata cu mai mult decat farduri pe pleoape si o tona de ruj cauta si inteligenta, are nevoie de un baiat care sa o inteleaga, sa o sprijine, cu care sa aiba lucruri in comun, care sa fie capabil sa o corecteze cand greseste si sa-si admita greselile.Eu una asa sunt, fizicul nu conteaza daca ascunde un suflet de aurhappy

| UbexFlo a răspuns:

Da, eu.happy