| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Intrebare adresata baietilor:preferati fetele scunde sau inalte? Argumentati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Both. E mai important cum te intelegi. Insa desigur prefer pe una frumoasa. happy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele de o inaltime apropiata de-a mea. Sa fie in jur de 1, 67 - 1, 73. N-as vrea sa fie diferente mari. De obicei fetele foarte scunde au tendinta spre obezitate iar cele inalte nu prea par feminine la un moment dat pentru mine.

| Vizitiul a răspuns:

Potrivite in ceea ce priveste inaltimea si ponderate in ceea ce priveste ratiunea.

Răspuns utilizator avertizat
| razvy_9918 a răspuns:

In cazul meu eu am stat numai cu fete mai scunde decat mine dar mi-as dori s stau cu o fata mai inalta decat mine