| Alinutza00002 a întrebat:

Intrebarea se adresează mai mult fetelor. Vouă va curs sânge a doua oară când ați făcut sex? Și dacă da, după cat timp de la dezvirginare ați făcut din nou sex?

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Da, a curs, pentru ca prima oara cand a incercat s-o bage nu intra si ma durea f tare si imi era si frica si o avea si f mare eh... am facut dupa 3 zile si atunci m-a dezvirginat si a curs sange plus dureri mari de tot. Am facut iar dupa vreo 5 zile cred.