| EllenutzZ a întrebat:

.
Iubesc un baiat la nebunie, prietenele imi spun sa il uit ca nu merita dar nu pot crying. Cu cat vorbesc cu el cu atat mai mult il plac.sad. Aseara vorbea cu un prieten pe Skype si eram si eu in conferinta, dar pe mut. El a mentionat ceva de o fata ce vroia sa se combine cu el crying(. Atunci am simtit un gol in stomac si am inceput sa plang :

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te implici in toate situatiile de dragoste. Daca asa zisul tau prieten vrea sa fie cu altcineva trebuie sa te duci la el si sa incerci sa te desparti de el. Toti avem cate o persoana potrivita in viata. Iar daca nu poti face asta, consulta un psiholog. Pentru ca nu trebuie sa iubesti pe toata lumea. Adica...Cum? Tu ii oferi toata dragostea ta si el nici macar putin? Sper ca ti.am fost de ajutor.Hai te pup

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neverlikeme a răspuns:

Uite cum sta treaba! stiu ca este greu sa uiti pe cineva pe care il pastrezi in inima orice ai face pentru ca a fost atat de dulce si simpatic incat a castigat un loc acolo. il placi dar daca el nu te place nu ai ce face... daca el considera ca alta fata il va satisface atuncii e ok, nu greseste...tu daca il iubesti cu adevarat o sa il lasi sa fie fericit iar tu te vei resemna pastrandul in inima ta. asta nu inseamna ca nu puteti fi prieteni.o sa treci peste cu alt baiat care merita :*

| BubblegumPrincess a răspuns:

Si intrebarea e?