| CuTup3u a întrebat:

Iubita mea e virgina si a venit momentu sa faca prima data dragoste cu mine, dar nu stiu cum sa fac dragoste ca nu am mai facut pana acum decat sex.
As vrea sa imi zica cineva cu mai multe detalii cum fac se excite si sa se ude inainte de a dezvirginao. Si sa mai specificati cum sa fac cu penisu sa nu o doara asa rau si sa se simta bine,

Daca o dezvirginez o sa ma umplu de sange?

Multumesc anticipat!

17 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Dragostea se face la fel ca sexul,diferenta e ca intervin sentimentele cand faci dragoste.
Trebuie sa fi tandru si sa o iei usor, astfel incat sa se obisnuieasca cu ideea si cu un penis.
Nu toate fetele se excita la fel, incearca mai multe lucruri pana descoperi zonele erogene.
Si ca sa nu o doara foarte mult, trebuie sa fie excitata maxim!
Sa aveti o noapte frumoasa.
Ai grija de ea, rar se mai gasesc fete virgine.

Răspuns utilizator avertizat
| Zizzou a răspuns:

Paralel cu viata esti ba omule... du-te si bateti coasa

| Azµre a răspuns:

Mincinos mic ce ești.
Nici nu știi ce e sexul și cu dragostea și vii aici să ne minți pe noi.
Dacă ai făcut sex știi cum e să faci dragoste.

| Violente a răspuns (pentru Azµre):

Barosane, dragostea este atunci cand doi oameni se iubesc EXTRAORDINAR de mult, cand mintea ți-e goală si corpul simte plăcerea momentului și sentimentele se întrec prin tot corpul. Doar prin SENTIMENTE PROFUNDE, CREDINȚĂ ȘI CUNOAȘTERE poți face dragoste happy.

Sexul constă în penetrare.

La varsta lui, iti spun eu ca nu stie ce inseamna să faci DRAGOSTE.

| Azµre a răspuns (pentru Violente):

El nu știe ce e ăla sex dar dragoste, de ce crezi că i-am răspuns așa ironic...

| Oana92 a răspuns:

Nu o sa te umpli de sange pentru ca sangereaza foarte putin. Cel mai bine e sa aveti un preludiul lung, sa fi tandru cu ea si sa folosesti lubrifiant(clasic de la durex) si prezervativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îmi pare rău, dar cum spunea şi Azµre, dacă ai făcut sex trebuie sau ar trebui să ştii cum este să faci şi dragoste.
Să nu te prind că nu foloseşti prezervativ, mare grijă!
Te pup!

| Violente a răspuns:

Dragostea este un MONUMENT al sentimentelor. Faci DRAGOSTE și nu sex, atunci cand iti cunoști partenerul, cand îl iubești ca pe ochii tăi din cap, cand te încrezi in el și iubirea RECIPROCĂ este cea care vă domină.

Sexul este penetrarea vaginului prin penis și plăcere, atata tot.

Avand in vedere dezvirginarea, totul vine de la sine. Ai nevoie de un PRELUDIU extrem de lung ca fata să fie udă.

Avand in vedere sangerarea, depinde de himenul fetei, daca este elastic esti norocos și nu curge sange. Oricum, nu e OBLIGATORIU să curgă sange.

Lăsați-va duși de val, trăiți momentul!

| Violente a răspuns:

Mare Ți-e grădina, Doamne.

| LuMix a răspuns:

Mincinosule nu tie rusine sa ne minti ca ai prietena.
Da oricum esti prea mic pentru aceste chesti!

| ana5 a răspuns:

O sa curga foarte mult sange, o sa vezi sange peste tot laughing))))))) micutulelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Deci,cel mai bine este sa faci dragoste cu nabadai. Asta inseamna sa-ti bagi penisul in vaselina, dupa care sa ti-l introduci incet in vagin. Dupa primele 5min, repeta faza si tot asa pana te termini. Ai grija sa ejaculezi inauntrul ei, fiindca fetele virgine se scarbesc daca vad sperma! Spor :*

| ZaRa007 a răspuns:

Stai ma nebunule usor ca spui ca esti broccoli la fata laughing... da-mi-o frate mie ca ti-o dezvirginez si dupa aia iti faci treaba cu ia, ti-o fac punga de aia din Lidl laughing

| qarim a răspuns:

Penibil, scarbos, nesimtit..cuvintele astea te caracterizeaza dupa ce ai postat prostia asta. Daca o iubesti cu adevarat, nu ai nevoie de sfaturile unor necunoscuti pentru a face dragoste cu ea. Daca e adevarat ce ai postat atunci sarut-o, mangai-o, vorbeste-i frumos, fa-o sa aiba incredere in tine, relaxeaz-o si in acelasi timp fi si tu relaxat.

Fara resentimente! Te salut!

| Ingerintunecat92 a răspuns:

Una la mana:sarut-o dupa ureche, orice fata se excita f tare at cand o saruti dupa ureche!