| Byencutsza a întrebat:

Buna TPU Iubitul meu are cartela de cosmote, fara abonament, si a vorbit aseara la telefon... nu stiu cu cine pentru ca a sters apelurile. Pot afla cumva cu cine a vorbit? Daca stiti vreo posibilitate va rog ajutati-ma urgent! dau funda

Răspuns Câştigător
| Angelique1 a răspuns:

Nu ai cum din pacate...dar poti sa il faci sa se dea gol

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Convorbirile unei persoane sunt private. Este dreptul lui sa vorbeasca la telefonul personal, iar tu nu ai voie, sub nici o forma, sa verifici asa ceva. Respecta-ti partenerul si respecta-te si pe tine si nu te injosi asa.

| catalin188 a răspuns:

Nu poti in schimb poti sa o uit