| Byencutsza a întrebat:

Iubitul meu are cartela de cosmote, fara abonament, si a vorbit aseara la telefon... nu stiu cu cine pentru ca a sters apelurile. Pot afla cumva cu cine a vorbit? Daca stiti vreo posibilitate va rog ajutati-ma urgent! dau funda

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu-l intrebi?

| UbexFlo a răspuns:

In primul rand...De ce te agiti atat? E iubitul tau, ar trebui sa ai incredere in el, nu? Pentru ce sa il verifici cu cine a vorbit la telefon si alte de astea? Ti-a motive sa crezi ca are pe alta si tie iti ascunde asta? Stai linistita ca daca are pe alta te lasa direct, nu te mai tine degeaba.
Si nu, nu poti vedea cu cine a vorbit. Daca era pe Orange si apelula fost efectuat de el, da, mergea sa vezi cu un cont pe www.orange.ro, insa iti trebuie un cod pe care trebuia sa il primeasca el pe telefonul lui si nu prea aveai sanse.

Si lasa-l draga in pace, nu poate omu` sa mai vorbeasca la telefon?