| Luizaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna tpu.La scoala asteptand sa intru la ora a trecut un baiat cu prietenii lui ereau vreo 3. Aia 3 au trecut inainte dupa el, cand a trecut a inceput sa se uite insistent la mine si eu la el. A intrat in clasa le-a spus ceva prieteniilor iar ei au iest afara sa se uite dupa mine, dupa ceva timp a iesit si el afara si se uita dupa mine, a intrat si tot asa se uita, dar insistent. Dupa ora era in clasa cu vreo 10 colegi eu eream singura pe hol si cand m-a observat dintr-o data au inceput sa se uite toti. Nu inteleg, deci sunt sanse sa ma placa? laughing) Dau funda repede

Răspuns Câştigător
| CosminaFrumix a răspuns:

Daca se uita insistent la tine, sigur te place, și poate și tu îl placi. @-}--

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca aia este poza ta si eu (cat is de batran) m-as indragosti de tine. Asa ca da-i inainte!

| Holiday a răspuns:

"Nu inteleg de ce sunt sanse sa ma placa?"

Inca nu a vazut cum scrii.

| Luizaaaaaaaaaa explică (pentru Holiday):

Mai greseste omulwinking

| Holiday a răspuns (pentru Luizaaaaaaaaaa):

Lasand la o parte greselile, si daca poza e a ta, nu ar avea nici un motiv sa nu te placa. happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Holiday):

Ti se pare ca tipa de la profilu ei are 13 ani? laughing) esti la fel de crud ca si ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce neaparat sa te placa?

| Rusu_Bogdan_1998 a răspuns:

Esti gagica, esti buna, fa conexiunile
winking