| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Lucrul care ma framanta e in felul urmator: imi place de un baiat, chiar foarte mult pot spune. E in acelasi liceu cu mine, ne-am cunoscut prin intermediul unei prietene si de vreo 3 luni tot vorbim pe facebook (avem destul de multe in comun, si el ma cauta si si eu, dar mai mult eu) si ne salutam cand ne vedem, nimic mai mult. (pe langa faptul ca ne zambim, iar el are un zambet incantator

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu văd care e întrebarea. Încearcă să dai edit şi să reformulezi.

| SkinsLover a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce s-a postat numai jumatate straight face