| Gabrielllllcobra a întrebat:

Buna TPU, luna trecuta pe 22 am facut sex cu prietena mea cand era pe ciclu in a treia zi si am lasat in ea si luna asta pe 16 adica ieri i-a venit ciclul. Mai exista riscul sa ramana gravida sau sa fi ramas?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de prezervative ai auzit?
Stii sa le folosesti?
Sau ai banii multi si esti dispus, sa cresti copilasi de pe acum?

| dullcat a răspuns:

Buna.Cel mai probabil nu.Dar mai exista riscul pe viitor daca aveti de gand sa procedati la fel, asa la risc.Intelept si responsabil ar fi sa folositi protectie, in caz ca nu va doriti copii.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă i-a venit ciclul, nu mai sunt șanse de sarcina.

| SuperSamantha a răspuns:

Nu mai e risc, ai scapat de data asta. Oricum pe ciclu sansele sunt extrem de mici sa ramana, aproape nule.

| FloryTudor8719 a răspuns:

Poate esti steril.