| Suck a întrebat:

Ce conteaza mai mult intr-un act sexual?
Lungimea penisului, grosimea, durata actului sexual, tehnica sau sentimentele?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru se realiza un act sexual de calitate conteaza foarte mult toate aspectele insirate de tine in intrebare.Reusita depinde insa in cea mai mare masura conditiile in care se desfasoara partida de amor.Cadrul intim poate reprezenta conditia de baza in vederea realizarii unui sex de neuitat.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inteligenta conteaza, inteligenta de a te folosi /de a fi creativ pentru a isi satisface partenerea de viata

| LoveSleep a răspuns:

Sentimentele, clar laughing
O să faceți sex 5 secunde iar când o să te întrebe că ce s-a întâmplat, o să-i zici: Nu știu, dar te iubesc.
Și au trait fericiți până la adânci bătrâneți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

rolling on the floor. da-ti 2 palme ca ai atata dreptate ca doare laughing)))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

App
au trait fericiti pana si.a dat seama ca ea a cerut divort. e mai credibil laughing

| SkyPilot a răspuns:

Sentimentele, apoi la o oarecare distanta tehnica. M-am simtit cel mai bine cu doua fete (nu deodata happy ) care initial erau virgine, deci clar sentimentele bat tehnica.
Celelalte sunt minore, exceptand cazul ca sunt prea mari sau prea mici si creaza probleme.

| Ineys a răspuns:

Tehnica/sentimentelaughing

| peperonies a răspuns:

Ba sentimente sa **** tu ba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

| lex79 a răspuns:

Orgasmul

| anonim_4396 a răspuns (pentru lex79):

Cel mai tare raspuns, la asta ma gandisem si eu laughing

| Dendoris a răspuns:

Toate cele de mai sus.

| LeZizu a răspuns:

Sentimentele si sa te simti bine