| Deea5546 a întrebat:

Buna TPU.M-am despartit de fostul meu prieten cu care am stat 2 ani si ceva acum 3 luni.Au mai fost certuri intre noi, dar de fiecAre datA el se intorcea la mine.De data asta a fost altfel :am tot asteptat sa se intoarca la mine dar nu a facut-o si si-a facut alta prietena (acum o luna). Cand am vazut ca are prietena am luat atitudine:i-am trimis mesaje si i-am zis ca il iubesc si el in seara aia mi-a zis ca pentru mine ar lasa-o pe ea.A2a zi ii zic ca cum ramane cu ce am vorbit si imi zice ca nu o pot lasa ca ii este draga.El cand era cu ea venea pe la mine, pana cand dupa vreo o saptamana o roaga pe o prietena sa il ajute sa scape de ea.S-au despartit, el inca imi trimite mesaje si se da la mine.L-am intrebat cand eera cu ea daca mai tine la mine si mi-a zis ca el m-a iubit candva dar eu nu am vrut sa fie bine. Oare mai tine sau nu la mine?

Răspuns Câştigător
| lovitddefulger a răspuns:

Probabil ca mai tine la tine, insa cum ai spus...el de fiecare data se intorcea la mine...Adica trebuie sa-i arati si tu ca-i dorit, ca-l iubesti, altfel pana la urma se duce in alta parte.Gandeste-te si la sentimentele lui, nu doar la ale tale.Ca probabil el te iubeste, insa vrea sa fie si el iubit.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fraierul...
Imi pare rau sa-ti spun, dar el a facut o mare greseala ca s-a despartit de aialalta pentru tine, dar nu va dura mult pana isi va da seama de greseala.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Poate tine. poate nu.el stie.chiar nu avem de unde sa stim noi.vb cu el sad

| MartinLutherKing a răspuns:

Crezi ca e prostu' tau sa se intoarca la tine mereu? Normal ca nu mai tine la tine.

| Deea5546 explică (pentru MartinLutherKing):

Atunci de ce mai imi trimite mesaje?

| MartinLutherKing a răspuns:

Mesajele ti le trimite pentru ca este nehotarat.
Intr-o perioada o sa inceteze si cu mesajele.

| Phoenix231 a răspuns:

Esti cumva proasta sau asa e firea ta?
Daca eram eu in locu lui iti dadeam jet din prima, dar sa ma mai intorc la tine, sau sa faci asa ceva, scuze am mai multa onoare ca tine...