| xCaTax a întrebat:

Deci povestea incepe cam asa ( e lunga deci sper sa nu fie si plictisitoare) Cand eram cu el venea la mine la poarta si ma striga sa ies pe str, cand eram pe str ma tine in brate strans ca si cum nu ar vr sa ma piarda si ma saruta incontinuu,. Imi lua apararea de la oricine chiar si daca era vb de prietenul lui cel mai bun...:-) in fine,. M-am suparat odata pe el si am plecat pe partea cealalta a strazii la alte fete, el cand am plecat i-a zis prietenei mele si amicilor lui " ia uite ce buna e!" In fine,. Ne-am despartit.
Acum de cateva zile el tot imi zice cand ma vede " cf iubita?" mentionez are gagica ( pe care o iubeste enorm ca s-a imbatat pentru ea)
Dar totusi, dc se poarta asa? Adica imi da palme la fund, ma ia in brate, ma pupa.
Intrebarile mele sunt :
1. Ma mai iubeste?
2. Dc se tine asa dupa mine? Oare doar ca toti baieti zic ca sunt Buna?straight face
Il ador,. si ma gandesc la el mereu! Nu vr sa ma impac cu el ca m-a inselat,.

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Parerea mea e ca vrea sa se distreze cu tine, iar tu ca o naiva crezi ca te iubeste happy

| escroaca a răspuns:

Fata mea.
straight face
asa fac toti baietiilaughing
nujtu de ce nu ma mira.in fn. ma intelegi ulaughing

| SeNyS a răspuns:

Bai...asta nu-i iubire, asa sunt baietii, majoritatea, cand vad una buna nu se pot abtinehappy, dar nu inseamna iubire ca iti da palme la fund si te saruta, dar orgoliul tau unde e? are gagica frate nu-l mai lasa sa se apropie de tine asa, si daca tu il iubesti incearca sa-l uiti, reorienteaza-te ca nu merita!

| curiozitatea a răspuns:

E un gagicar nenorocitoh go on.esti mult mai buna!

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Deci nu tea ioubit asta credeai tu, acum vrea doar sa se aiba in relatii bune cu tine de aia face asa, vrea doar sa te f... parerea mea si cred ft sigur ca nu ma insel eu una m-am saturat de vrajelile lor