| smek a întrebat:

m-am impacat din nou cu prietenul meu dar unele lucruri ma pun pe ganduri. Dc in unele zile e indiferent si in unele se comporta foooarte dragut cu mine? mentionez ca dupa cateva zile dupa ce ne-am despartit el m-a sunat sa ne impacam

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunt doua variante.
Prima e una logica.Baietii sunt foarte nehotarati in privinta sentimentelor lor.Li se pare de neacceptat sa tina la o fata,li se pare ca pierd ceva din orgoliul lor si se impotrivesc acestei slabiciuni! Nu recunosc,de multe ori,nici fata de ei ca sunt indragostiti,de aici comportamentul ciudat pe care il poate avea prietenul tau. Uneori se lasa in voia sentimentelor lui,alteori se impotriveste...
A doua varianta e o tactica oarecum neloiala fata de tine.E cunoscuta metoda a dusurilor scotiene,una calda,una rece,o zi e dulce cu tine,o zi e rece,cu scopul clar sa te debusoleze,sa te nelinisteasca si sa ajungi sa-l vrei si mai mult,stiut fiind ca daca nu esti sigura pe el,il vrei mai mult(vrem ce NU putem avea).
Acum, stai si judeca singura care din variante se aplica in cazul lui.
Si, fa-i ce-ti face!
Mult noroc!

| freeman3 a răspuns:

Frate ar trebui sa nu iti bati atata capu nu are chef baiatu de multe ori si nu vrea sa stii asta pentru ca sa nu te faca sa te simti prost...