| princess_4780 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat,am petrecut revelionu cu el,ne-am intalnit de cateva ori, venea la mine acasa, vorbim la telefon si prin mesaje.Si saptamana trecuta a intrat pe mine pe mess si am vorbit, si eu l-am intrebat cum sta cu dragostea si el a zis nu am treaba, si dupa m-a intrebat da tu cum stai? esti in dragostita? si i-am zis ca da sunt indragostita de cineva (de fapt acel cineva este el numai nu am avut curaju sa ii zic) si el a zis ca nah bine te las mai vorbim si a iesit. Oare am gresit ca i-am spus asta? Oare l-am suparat? un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| somrik a răspuns:

Eu sunt sigur ca el te place, cind il vezi singur sau pe mess spune-i ca el este jumatatea ta, succes!

7 răspunsuri:
| Adda24 a răspuns:

Poate ar fi trebuit sa ii spui ca de el esti indragostita.Cred ca te place si de aceea s-a suparat! Ar fi bine sa ii spui despre dragostea ta! Curaj!

| Cosmotel a răspuns:

A crezut ca esti indragostita de altul. s-a suparat, si-a lui papuceii si-a plecat laughing
nici nu a mai vrut sa auda de povestea ta de dragoste crezand ca-i vorba de altul..nu-l mai lua de acum pe ocolite si spune-i direct.

| CityOfSatan a răspuns:

Probabil vroia sa isi declare sentimentele, iar tu l-ai dezamagit spunandu-i ca esti indragostita, el crezang ca nu de el, pentru ca nu ai precizat.Suna-l si spune-i! Nu e moarte de om! Succes!

| GizazCraist a răspuns:

Unii tipi (ca mine recunosc *sweat *sweat) sunt mai timizi si nu prea au tupeu sa zica ca plac o fata iar cand i-ai zis ca esti indragostita(crezand ca e atul) si-o pierdut curajul de tot
fa tu o miscare inainte sa o faca el cu alta

| Ahead a răspuns:

Te-ai aflat in momentul potrivit.
Atunci puteai sa ii spui ca il placi.
Data viituare spune-i asa " Vreau sa iti marturisesc ceva. Eu te plac happy, as vrea sa stiu daca si tu ma placi " simplu ca buna ziua

| Anyela2 a răspuns:

Ai gresit sa stii.nu trebuia sa-i spui ca il placi.mai bine... daca tot i-ai spusspunei ca de el e vorba cand nu e intrat, dar mai bine cand e intrat

| pufarina95 a răspuns:

Parerea mea este ca daca el ti-a spus ca nu ai treaba inseamna ca ori te place dar nu a vrut sa-ti spuna ori nu te place si nu vrea sa stii tu dar daca te-a intrebat si tu ai spus ca tie da de cineva si a iesit inseamna ca el te placea si a crezut ca nu are sanse.eu ti-as sugera ca sa ii spui ca acela este el si asa eu cred ca va veti apropia.
Succes!