| DUDE312432 a întrebat:

ma puteti ajuta cu ce va daca da ei bine cum pot cuceri o fata happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Jucati Conquiztador. Daca esti bun o cuceresti.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti cuceri o fata, daca ea nu te place!
Simpatia si dragostea sunt sentimente, care nu se pot infuenta
sau modifica la comanda!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu cadouri multe, vorbe multe si intalniri romantice.

| Ufkhjdksh a răspuns:

Întâi de toate trebuie sa incerci sa fii cel mai bun prietenul al ei, trebuie sa se poata baza pe tine, sa o înțelegi, Asculți, respecți, sa-i faci complimente și eventual dacă vezi ca și ea îți Răspunde la complimente și îți face și ea Tie, atunci poți sa-i spui ca o placi. Fetelor le plac băieții direcți care sunt sinceri și care le respecta și nu sunt niște golani.

| Dalmatianul a răspuns:

In primul rand, la fel ca baietii fetele pun mare pret pe aspect.Ai nevoie de o igiena stricta.Trebuie sa te imbraci ca lumea, nu ca un copilas.Nu e problema de bani, pentru ca nu trebuie sa cumperi haine scumpe sa arati de milioane.schimba-t freza, cu una potrivita formei fetei tale, una la moda.Lucrurile astea le poti implementa intr-un timp scurt.In al doilea rand trebuie sa ai o imagine buna si un nume pe masura.Fa-ti multi prieteni si extinde-ti cercul social.Baga-te cu cat mai multa lume in seama.Invata sa nu fii plictisitor cand vorbesti si ai grija de postura ta.Da te la ea fara rusine fara sa o pupi in cur si e ca si a ta.