| Hristos249 a întrebat:

Bună TPU! Mai am 17 zile pana fac 13 ani, este normal pentru 13 ani de la 5 cm penisul meu sa treacă la 15 cm, adică cât un telefon? Cum ar fi un Huawei p40 lite?

Astăzi am avut o zi ciudata pe care nu am putut sa ma controlez și m-am masturbat de 7 ori astăzi și am avut o atracție mai puternica spre filme porno decât de obicei.
Și am observat când m-am dus la baie sa ma eliberez, am belit penisul și am observat ca capul penisului era crăpat și rosu, gen avea crăpături de un milimetru și era rosu în locul unde erau crăpăturile și ma ustura când o belesc înapoi. O fi fost pentru ca am exagerat și ar trebui sa iau o pauza de vreo 1-2 săptămâni?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Crapaturile penisului apar din cauza ca este frecat prea mult. Nu mai exagera cu masturbarea ca risti sa lesini.
In ce priveste masura cucului, nu-i cazul sa-ti faci probleme cu el, ca-n afara de facut pipi si de frecat din cand in cand, nu faci nimic cu el, la anisorii astia.
Oricum el va creste pana la 16 ani si va ajunge de aceeasi marime ca a tatalui tau.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e normal, eu la 13 ani il aveam deja de 20 si ceva, trageam linie la caietele cu el.

| Hammurabi a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Lasă-l frate... că-l bagi în depresie. rolling on the floor

| doctorandus a răspuns:

Ceea ce ne-a spus Jassmina aici despre masturbare e ca si cum ai predica unor crestini ca Isus Hristos e fiul zeului Poseidon cu poeta Sappho.

| Marius2001Pop a răspuns:

Ma mir cum de nu ti s-a uscat. ia o pauza frate laughing