| anonim_4396 a întrebat:

menstrutia mi' a venit pe data de 5 octombrie si normal trebuie sa imi vina pe 26 septembrie mi' a intarziat aproape 10 zile ..am maiavut intarzieri de genul dar de o zi doua ...cam de o saptamana m-am apucat sa fac sport (gen: sarit coarda, abdomene etc) max 30 min ..problema este ca de fiecare data dupa ce faceam toate astea ma durea putin in zona ovarelor si aveam o picatura de sange pe lenjeria intima ..Astazi cand am venit de la facultate am obs pe lenjerie ca si cum mi'ar fi venit menstruatia (au trecut 11 zile de cand s-a terminat menstruatia).Mie nu prea mi se pare normal ce se intampla... timp de 7 ani am avut menstruatie OK venea lunar chiar la date fixe fara sa imi intarzie decat maxim 1 -2 zile si de 3 luni a luat' o razna ..nu am intretinut relatii intime sunt virgina ..as dori cateva sfaturi.ce pot avea sau care este cauza? ..multumesc

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca esti si virgina si majora ( felicitari), numai un medic iti poate rezolva problema ta, nu gura lumii de pe aceasta sectiune, si nu numai.