| georgiana5577098 a întrebat:

Buna TPU! Mi-a întârziat menstruația vreo 45 de zile de la ultimul ciclu menstrual si nu e prima oara. Acum vreo 3 săptămâni, iubitul meu a bagat-o de vreo 5 ori in joaca, insa am făcut testul de sarcina(2 chiar) si sunt negative. Acum ma doare burta si am o secreție maronie, dar nu sunt picături de sange.
Durerile din timpul menstruației sunt foarte tari, nu pot sa stau fara pastilă.
Având in vedere ca menstruațiile îmi vin la mai mult de 35 de zile, dureri aspre, acum vad ca am si secreții maronii, ma gandesc ca poate am ovare polichistice sau endometrioza. Voi ce ziceți?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca, avand ciclu mentrual NEREGULAT, nu ai voie sa te joci fara prezervativ, ca risti o sarcina!

| georgiana5577098 explică (pentru Violleta2022):

Nu asta a fost întrebarea mea?

| bogdanbucur a răspuns:

Bai parerea mea... de ce daca tot vrea in joaca de 5 ori cate 20 de secunde /etc etc ca am citit toate intrebariile pe care le ai pus de la incput pe platforma asta ba s-a rupt ba si-a dat drumul din greseala ba a bagat-o de 5 ori in joaca ba a bagat-o 20 de secunde si il tine 20 de minute. de ce nu ii faci tu un blowJob rapid si sigur si nu mai ramai nici insarcinata poate sa isi dea si drumul nu mai iei 100 de pastile una dupa alta... si asa mai departe