| Hellofriends a întrebat:

Menstruația mi-a întârziat o săptămana (trebuia sa vina in 19 august). În data de 26 august mi-a curs o secretie maronie, foarte putin, am observat pe tamponul zilnic. In acele zile am racit foarte rau, am facut puroi in gat. Menstruatia a continuat cateva zile la fel, cu secretii maronii, din cand in cand mai abundente, pana ieri, cand nu am mai avut nimic. In perioada asta am luat antibiotiotice si alte medicamente si nu am mancat 4 zile nimic. Am facut totusi si un test de sarnacina, deocarece in 18 am avut un contact sexual, dar testul a iesit negativ. De ce credeti ca a fost menstruatia asa? Am o problema, sau a fost de la raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Cum de toate care aveti probleme cu menstruatia (majoritatea cel putin) ati avut sex in perioada respectiva?

| Hellofriends explică (pentru Superior):

Nu e treaba mea ce au făcut majoritatea. Eu am o viata sexuala activa de 2 ani si nu am mai patit asa niciodata.

| Conii25 a răspuns:

Cred ca din cauza racelii, totusi ai stat 4 zile fara sa mananci, nu stiu cum ai reusit.