| acadeauacusurprize a întrebat:

mie imi place de un baiat cu un an mai mare de cat mine e clas a 8. sunt a 7 il plac. cand il vad am fluturi in stomac. dar pretenele mele spun ca e un golan. nu ma cun... odata ne-am batut in clasa cu tempera eram pe fata numai de tempera laughing m-a vazut pe hol dar nu ar ras se uita ciudat la mine(eu port ochelari si atunci nu ii aveam trebuie sa recunosc ca imi sta mai bine fara ei )
azi un coleg dal lui mi-a luat revista iar el ia luato si mia dato inapoi.as vrea sa vb cu el dar mi-e rusine.vam mai pov de el

Răspuns Câştigător
| Alee_9909 a răspuns:

Pai nu stiu; pur si simplu vorbeste cu el. daca simti ceva profund pentru el nu ii spune direct (cum am facut eu), ci baga-te in vorba, discuta cu el, imprieteniti-va...