| 13paranoia13 a întrebat:

Mulțumesc dacă aveți răbdare să citiți!
Plac un băiat, mult chiar. Și el mi-a spus că îi sunt o prietenă adevărată, că speră să găseasc în mine un prieten adevărat ( friendzone, comentariul unei amice ) și. el nu prea intră pe mess, și nu prea vorbim ca să-mi dau seama dacă mă place sau nu. Eu nu am curaj să-l întreb, mi-e foarte frică de curaj și m-aș simți. jenată dacă nu ar fi răspunsul la care mă aștept. Deci știți ce pot face? Chiar am nevoie de un sfat!

3 răspunsuri:
| bowwow970 a răspuns:

Hai femeie! Fi "barbata" ce ai de pierdut?
zice ca nu? vorbesti ca si cand nu s'ar fi intamplat nimic, oricum nu cred ca ar da cu piciorul unei relatii usor de obtinut

| RagingZeus a răspuns:

Ce poti face? Intreaba-l si gata, ce ai de pierdut? Daca eziti prea mult nu o sa pui mana pe nimic.
Oricum, prieten adevarat? Prea multe filme.

| 13paranoia13 explică:

Mi-e frică de răspuns, și. după nu aș mai putea vorbi cu el de. "rușine"?!