| Simplegirlbb a întrebat:

Buna,TPU. Noul meu prieten mi-a dat de inteles ca este virgin. Are 19 ani. Eu 20. el si-a dat seama ca am ramas putin socata cand mi-a spus ca ultima relatie a fost pe la 15 ani si ca a fost o relatie"asa"si ca eu sunt prima lui. Mie mi-e sa nu se simta frustrat pentru ca eu nu sunt virgina. Suntem la inceputul relatiei. Help me, cum sa ma comport cu el. Ma bucur foarte tare ca o sa fiu prima lui partenera...

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Asta cu „frustrarea" ar trebui să o rezolvați încă de la început. Comunică deschis cu el, nu e altă soluție.
În rest, nu ai de ce să ai griji. Doar că la primele contacte (când vor fi) să nu te aștepți la cine știe ce performanțe din partea lui. Nu-l descuraja, e posibil să se inhibe și nu mai iese nimic pe urmă... Dimpotrivă, ajută-l, „ridică-l" iar la luptă și la repetare e posibil să iasă mai bine. Dacă nu, mai încercați.

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Te inteleg.Nu il lua la misto si fa cum se simte confortabil. Daca sti cum e mai bine petru el ca sa nu se faca de rusine propune-i tu pozitie, loc cum anume etc.Simtete in largul tau fi cum esti de obicei ca sa nu il inhibi nu il lua tare chiar daca el face pe batman pentru ca o sa aveti o problema pe care nu vrei sa o aveti big grin

| LoveSleep a răspuns:

Atingi cu grijă, doare. Mai ales dacă are fimoză.

| Andreeush a răspuns:

Nu te mai stresa cu asta. Incercati sa comunicati mai mult. Daca va iubiti o sa fie bine, toate au un inceput.Fii cat mai relaxata si lasa-te dusa de val, vei vedea ca nu ai de ce sa iti faci griji.

| mentholinks a răspuns:

Si nici ultima.

| Simplegirlbb explică (pentru mentholinks):

Cu siguranta nu voi fi ultima, oricat de buna si orice i-as face in pat. Curiozitatea il va impinge.

| kandaraki a răspuns:

Sui pe el si calareste-l bine de tot, preia initiativa!
mare experimentata esti si tu la 20 de ani ))

| Simplegirlbb explică (pentru kandaraki):

Nu e vorba de experienta si de cate p... am primit eu. Aici e strict vorba de el. El e virginul, nu eu. Multumesc.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Urca-te pe el si fa-l barbat.