| Paula a întrebat:

Pot sa fiu considerata baietoasa prin simplul fapt ca nu-mi arat sentimentele? ( intr-o relatie, mai ales la inceputul relatiei straight face ) P. S.: Am ramas socata cand mi-o spus :O.

9 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Nu esti baietoasa, ci ai un caracter puternic, iar baieteii mamosi se simt intimidati de o fata puternica. Eu spun c-ai face bine sa-ti gasesti un baiat adevarat, nu un "baiatul mamei" invat cu dulcegarii si alinturi. laughing

| juniper a răspuns:

Si eu sunt baietoasa happy Imi place sa joc fotbal si nu imi place sa ma machez, prefer sa fiu naturala si ce daca esti baietoasa, asta inseamna ca nu esti "sissy girl" care urla cand isi rup o unghie laughinglaughing Daca un baiat nu te place pentru ce esti in interior, atunci el are o problema, nu tu.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Pt ati arata sentimentele trebuie sa cunostii aceea persoana foarte bine sa existe iubire reciproca te inteleg caci prima data nu poti sa iti spui sentimentele sa spui pui sau de genu
De exemplu daca as sta cu un baiat nu as putea sa ii spun te iubesc asa din prima pentru ca nu e asa
Asa si tu asa trebuie sa fi primda data trebuie sa il cunostii sa te atasezi fata de el

Răspuns utilizator avertizat
| Paula explică:

Da... puyu, urasc straight face.

| Paula explică:

Bine, fotbal imi place sa joc, hanbal, voley, etc etc :-si, sa ma machiez imi place big grin, cand imi rup o unghie nu fac mare galagie... nu stiu ce sa zic, de imbracat nu ma imbrac larg, cat mai stramt, de scuipat nu scuip pe strada :-& laughing.

| sheid a răspuns:

E prea copil el, e genu` de baiat ce asteapta sa il alinti : puyu, iubi, puy, nu trebuie sa uimeasca astfel de lucruri,
e absolut normalwinking

respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calma, e mai bine sa nu iti arati sentimentele (in totalitate) pentru ca se pot percepe ca o slabiciune... Ti se va reprosa probabil, ca esti o insensibila ca nu ai inima blah blah blah chatterbox dar nu este un motiv suficient sa fii "baietoasa". Crede-ma a fost doar un context pentru a te face sa te simti vinovata happy
Eu vad chestia asta cu alintatul si dragalaseniile ca pe o prostie... sentimentele se simt si uneori se arata... poate aici gresesti si tu, ma zi si tu din cand in cand un te iubesc micut acolo, s vei vedea ca totul va merge super ok happy
Deci raspunsul este nu, happy, dar la urma urmei cine mai intelege si baietii astia, se plang pentru ca ii sufocam si apoi se plang pentru ca nu le aratam sentimentele chatterbox...
Cine te iubeste cu adevarat, te iubeste asa cum esti si nu vrea sa te schimbe, nu raspunde la astfel de acuzatii, pentru ca nu merita happy

Mult succeskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si eu sunt baietoasa...imi place sa joc fotbal, urasc machiatul, rozul si shopping-ul si ma bat cu fete si baieti in gluma. Dar sa inteleg ca tu nu esti chiar asa, si daca el nu te accepta asa cu esti inseamna ca nu te iubeste destul de mult, asa ca da-i papucii daca te mai critica sau jigneste

scuze de sinceritate