| Inna_4672 a întrebat:

Nu mai inteleg nimic si vreau sa ma ajutati [funda + VOTon the phone
Imi place de un baiat de varsta mea [14 ani]. Suntem amici de cateva luni. Acum catva timp [cam 1 luna jumate] am iesit cu el si cu cativa prieteni, si o fata m`a luat deoparte si mi-a spus ca lui ii place de mine si ca o sa ma intrebe daca vreau sa fim impreuna. A trecut ceva timp fara sa se intample nimic, si o alta amica mi-a spus ca a aflat de la actualul ei prieten ca lui ii place de ea. Am observat ca statea mai mult cu ea, cateodata vorbea cu ea mai mult decat cu minestraight face Apoi am aflat ca baiatul respectiv a facut un pariu cu prietenul amicei mele ca sa o "cucereasca" si sa afle daca ii place de el. Intr`o zi am glumit cu ea si i-am spus ca m`as fi dat la el. Ea s`a dus si i`a spus lui ce i-am zis pe mess. Cand a auzit a spus ca nu m`ar vrea, chiar daca am forme nu e genul care sa sara pe mine worried. Eu i-am zis apoi ca am glumit de fapt cu ea si mi-a zis ca stia. Va rog, spuneti-mi ce sa credstraight face

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat baiatul care iti zice ca te place cat si prietena ta sunt niste persoane fara incredere (dusmanoase) si nesimtite.

| vlaaddd a răspuns:

Ca e incurcata treaba si n`am inteles nimic, wtf?