| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, am cautat prin lucrurile lui tata si am gasit prezervative. Cand am vazut nu imi venea sa cred! Parintii mei nu ar face sex. ( nu vreau fratior sau surioara ). Si i-am auzind facand gemete.
Imi este tare frica! Ce pot sa fac?!

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca nu vrei fratior sau surioara be happy ca ai gasit prezervative.

| corbulalbrosu a răspuns:

Parintii tai mai mult ca sigur sunt inca tineri plini de vitalitate si ca orice oameni normali se iubesc (inca) ceea ce presupune sa faca si sex din cand in cand. Si tot la fel gandesc si ei ca nu mai vor sa-ti faca un fratior sau o surioara si din acest motiv cand fac sex folosesc prezervativul care are exact acest rol, de a impiedica/de a nu permite ca mama ta sa ramana gravida. Nu ai de ce sa-ti fie frica, deoarece mama ta nu gemea de durere, ea gemea de placerea provocata de sex. Ai putea ca in viitor sa nu-i mai spionezi, sau daca totusi te afli "din intamplare" prin apropierea lor in momentul cand fac sex, pentru a nu-ti produce traume/griji ar fi indicat sa pleci in alta parte sau sa-ti ocupi timpul cu o anumita activitate. Si,... sa cresti mare. happy

| Emilian65 a răspuns:

Atunci cand te-au facut pe tine nu au folosit prezervativul si ca urmare ai aparut tu. Acum, ca nu mai vor un fratior pentru tine, folosesc prezervativele pe care le-ai gasit tu. Foarte urat ca ai umblat printre lucrurile tatalui tau. Lasa-i in pace sa se simta bine atunci cand fac sex.

| Oana92 a răspuns:

Calmeaza-te! Ce fac ei e perfect normal pentru un cuplu. Nu are de ce sa iti fie frica.

Nu ai ce sa faci. Uita-te la un film sau asculta muzica si linisteste-te.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

Imposibil sa nu fie troll laughing

| Radu284 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Normal ca e troll, e acelasi troll care face asta de ani intregi, cu conturi noi.

| AliGab a răspuns:

In primul rand nu este frumos ca ai cautat prin lucrurile parintilor. Urat din partea ta. Ti-e ti-ar placea ca parintii sa iti caute printre lucruri? In al doilea rand bucura-te ca parintii tai se inteleg si se iubesc. Alti parinti se cearta tot timpul si tie ti-e frica de dragostea parintilor tai? Alta intrebare este: de ce nu vrei un alt fratior/surioara? Ai tai te vor iubi la fel, ba poate mai mult, caci mai multi copii intr-o familie inseamna dragoste mai mare si egoism mai mic. Incearca, copil drag, sa scapi de egoism si sa-ti iubesti fratele/sora in cazul in care parintii tai iti vor darui unul/una.
Ai grija de tine si lasa frica ca nu are de ce sa-ti fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi doamne fereste sa lipseasca maica-ta o saptamana de acasa...

| ToKen a răspuns:

Pricep senzatia pe care o ai, e chiar nasoala. Mai ales daca ai o varsta mai mica. Daaar, nu mai cauta in lucrurile lui sau ale ei...
Curiozitatea e mare, dar unele lucruri e mai ok sa nu le stii pentru ca iti lasa urme.
N-ai de ce sa-ti fie frica, e o chestie normala.
Pune-ti niste casti si fa altceva.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Sa te uiti pe gaura cheii, asta poti sa faci

| AlbertG a răspuns:

Lasa-i sa se ****, asta e viata si trebuie sa si-o traiasca.