| cristinica123 a întrebat:

tuturor eu va cer decat un sfat pentru un lucru, Ce ar trebui sa fac?' parinti mei siau cumparat prezervative si aseara au facut sex langa mine in pat eu m-am trezit si m-am dus sa beau apa iar tata a fugit repede in sufragerie dar nu stiu ce aveam eram inconstienta si tremuram toata nu-mi era frig dar corpul meu tremura ca si cum eram la polul nord.Imi era frica si imi venea sa plang! Stiti cat de dureros si traumatizant este sati vezi parinti facand asta dar si sai auzi astazi sunt singura acasa si am cautat cutia de prezervative si nu le gasesc mi se pare ca le-a luat tata. Apropo eu am 11 ani.Sunt un copil si am trecut prin aceasta durere si acum plang... Va rog ajutati-ma dati-mi un sfat sa nu mai tremur si sa ma linistesc sad

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Oare de ce nu te-au pus sa-i si filmezi? straight face
si tu la 11 ani, ce ai cautat cu ei in pat, nu ai camera ta?
si ce fel de parinti nu se pot abtine de la tavaleala mai ales cand copilul lor este in pat cu ei?
mda, asta ar fi un motiv pentru care atatia copii isi incep viata sexuala atat de devreme, la ce educatie primesc de la ai lor.
rusine, parintilor tai!

12 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Hai...vrajeala de cocalr!

| Love4ever.EU a răspuns:

Sa nu mai dormi cu parintii tai! Sa dormi singura de acum esti mare! Au si eu nevoie de intimitate iar si tu la fel de acum devi o domnisoara!

| Andreea_2764 a răspuns:

Apai acum sa o luam logic...cum fac si parintii tai sex langa tine? si tu dormeai ca ei in pat? pai ei pentru ca sunt maturi puteau sa se controleze,pentru ca nu e normal sa faci sex de fata cu copilul tau, ai grija de tine si nu mai sta cu ei in camera sau in pat, pentru ca au sh ei nevoie de sex.dar nu de fata cu tinehappysper ca te-am ajutat... funda?

| nustiucenumesapun a răspuns:

De ce nu dormi singurica? banuiesc ca nu iti place sau iti este frica, dar nu ai de ce
cand te vei obisnui iti va placea atat de mult incat iti va parea rau ca nu ai facut asta mai de multhappy
nu iti mai zice nimeni dormi.sau nu mai sta pe calc/telefonlaughing
nu mai fi suparata ca nu ai de ce.probabil te-a afectat destul de tare. azi daca ai asa putin tupeu, spune-le alor tai ce au facut.si crede-ma ca le va fi atat de rusine incat nu vor mkai face ce au facut.
ai grija de tine >big grin

| blanOs a răspuns:

rolling on the floor)) s-au indragostit si-au facut un copil! S-a imbatat si tata-tau si n-a mai suportat sa fii tot timpul prin preajma rolling on the floor si i-a dat-o la maica-ta :-s si ca sa fiu on topic ia un calmant rolling on the floor

| OOodesOOo a răspuns:

cristinica123 te inteleg.si eu am trecut prin asta da nu asa...eu doar am gasit prezirvativele.cel mai bine e sa gandesti logig. ei au focut acest ucru pentru ca se iubesc iar tu ar trebui sa intelegi asta.gandeste-te ca daca ei nu ar fi facut sex tu nu ai fi existat...am o intrebare tu dormeai in aceeasi camera cu parintii? acelasi pat?

| Lesu22 a răspuns:

Frate gandeste-te la alt ceva la ce iti place tiehappy

| verdee15 a răspuns:

Sincer povestetea ta m-a facut sa radlaughing

| FeelingFine a răspuns:

Dar mai lasati fata in pace! este posibil ca fata sa locuiasca la garsoniera.Sa o puna parintii sa doarma in baie sau ce vreti de la ea?

| DeliaDelyDede a răspuns:

Si parintii mei fac sex si ziua si seara, le-am gasit si prezervatvele, 3 pachete si ce crezi c-am facut? Le-am aruncat. Ca sa nu le zic eu nimic. Si-au dat ei seama ca stiu.

| DeliaDelyDede a răspuns (pentru DeliaDelyDede):

Si daca iti este frica sa le arunci, nu le da importanta, daca te gandesti mai bine si tu vei ajunge sa fsci sex, nu?

| cristinica123 explică:

Pai sa stiti nu e prima oara din asta v-am intrebat ca nu mai stiam ce sa fac si apropo eu nu dorm cu parinti am un frate si am o casa cu 2 camere tata sta cu fratele meu si eu cu mama ca nu avem spatiu 3 intr-un pat.Si daca as incerca sa ii spun mamei m-ar lua la bataie si m-ar intreba de unde stiu eu astea si voi nu stiti ce mama am si ni ce tata am! Ei sunt RAI! Si eu stiu astea de la mama unei prietene care e mai mica cu un an fata de mine dar mama ei ii spune totul si despre sex si despre ciclu etc... si ea mi-a zis si mie ca sa stiu sa nu ma speriu cand o sa le fac sau o sa-mi vina sau o sa simt nevoia. ma simt foarte ciudat cand ma gandesc ca i-am auzit si vazut imi vine sa plang si sa ma strang de gat si sa tremur sad va rog sa ma ajutati!