| mariabff a întrebat:

Bună TPU! Nu stiu daca sunt gravida, normal daca asi fi asi avea acum 2 luni jumătate.Mi-am făcut doua teste de sarcina la o luna după contact si un test la doua lui si toate au iesit negative.Eu simt ca mișcă, dar nu sunt sigură.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mișcă rahatul, ăla pluteste, mergi la wc ca esti balonată.

| MarianWLF a răspuns:

Nu misca nimic te asigur.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa miste ceva in burta mai devreme de 4 luni de cand ai ramas insarcinata, daca ai ramas.
la tine misca doar gazele prin burta, nefiind gravida.

| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate, singurul lucru care misca este lipsa educatiei sexuale.Atat timp cat ti-a venit menstruatia in aceste luni, este imposibil sa fii insarcinata.Iar loviturile bebelusului le simti abia incepand cu saptamanile 16-18 de sarcina, prin urmare nu iti mai fa scenarii care nu exista.

| lpavel a răspuns:

Testele nu mint mai ales ca ai facut 2! E imposibil sa fi gravida, e doar imaginatia ta!

| Robert2526 a răspuns:

Tu si acum te gandesti la sarcina aia inexistenta?

| User123666 a răspuns:

Nu misca nimic odata ce ai facut teste de sarcina si sunt negative nu esti gravida, dar daca ar fi fost sa fi gravida nu simteai nimic la abia la 2 luni. Ciclul gia venit in astea 2 luni