| Cosmin1142 a întrebat:

Buna TPU, nu stiu exact cum sa incep acest lucru dar vreau sa spun ca sunt de o jumatate de an in Germania si inainte sa plec din Romania tineam legatura cu o fata, din pacate a trebuit sa plec urgent si am decis ca nu mai are rost sa tinem legatura din moment ce suntem in tari diferite. Insa problema e alta, nu ar fi prima fata cu care las povestea neterminata din anumite movite dar de restul reuseam sa uit in maxim 1-2 luni. Dar despre fata de care se pare ca de 6 luni incerc sa o scot din cap pentru ca stiu ca si-a facut iubit si n-ar mai avea rost dar aparent nu reusesc. M-am apucat si de fumat in speranta ca poate ma ajuta si nu a rezolvat mare lucru. In ultimul timp chiar o visez in ultimele saptamani si chiar cred ca daca o sa o tin asa singurul lucru pe care il fac e sa ma dostrug pe mine incet incet. Vreun sfat sau o parere?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Ai facut o dependenta de ea. Probabil si faptul ca esti intr-o tara straina isi spune cuvantul Oricum daca ea a inceput o noua relatie, inseamna ca si tu trebuie sa faci acelasi lucru.

Iti doresc succes.

1 răspuns:
| DeaconuCorina a răspuns:

Daca vrei sa scapi de aceste vise neplăcute, nu te mai gândi la ea. Urmeaza-i exemplu și gaseste o fata aproape de tine și iubeste-o că și pe cea care este departe de tine.