| Swagmotherfuckers a întrebat:

nu vreau sa par disperat si nici nu am mai pus asemenea intrebari,dar oare exista fata\femeia nematerialista(daca exista si cuvantul asta happy ).
Deci totul incepe acu o luna cand m-am despartit de iubita mea,m-am resemnat greu,am trecut iarasi cu greu peste asta,dar trebuia,viata merge inainte,nu stiu de atunci parca imi este foarte greu sa-mi gasesc sufletul pereche,si da ea era obisnuita cu cadouri,atentii mici care de altfel orice femeie le merita dar ea dorea mult,mult mai mult pana ce mi-am dat seama de asta, pacat.....cam mult timp si suflet investit sad.
Cele care citiți acest mesaj si ati vrea sa vorbim, da-ti un mesaj. Bye sad

Răspuns Câştigător
| AndCat26 a răspuns:

Mai exista si femei care nu sunt pe interes. Putine, dar mai sunt. Dar adevarul e ca oricarei femei ii plac atentiile. Dar nu sa ceara ea, cadouri.

| Swagmotherfuckers explică (pentru AndCat26):

Da stiu asta, dar cand asta devine un obicei pentru ea, deja incepi sa-ti pui niste intrebari.

9 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Adica de o luna iti e foarte greu sa iti gasesti sufletul pereche?

| Swagmotherfuckers explică (pentru DeeaMarry):

Da,nu am plecat la altul cum s-a spus mai jos, pur si simplu a fost pe interes.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista!
Uita-te in jurul tau si vezi cate cupluri de milionari vezi si vei intelege cate femei sunt materialiste, fiind casatorite cu milionarii aia, din interes.
Din pacate, 90% din populatia tarii nu sunt milonari, doar oameni simplii, clasa muncitoare, ca atare pot spune ca s-au casatorit din dragoste, macar la inceput, dar dragoste a fost, nu interes!
Asa ca, nu mai generaliza ca nu este adevarat!
Daca te-a parasit iubita dupa altul care i-a placut mai mult, nu inseamna ca a fost materialista, doar ca vorbeste frustrarea din tine din obida, ca nu ai putut-o convinge sa-ti fie alaturi.

| Swagmotherfuckers explică (pentru Violleta2022):

Frustrarea din mine,ma faci sa rad,am uitat sa precizez,ca i-am oferit multa multa iubire pe langa acele atenții, vorbesti in necunostiinta de cauza, pur si simplu aceasta idee o am eu despre femei in ziua de azi, in secolul 21, chiar putine, foarte putine femeie au mai ramas sincere si devotate au mai ramas.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

Acelasi lucru se intampla si cu barbatii, putin, extrem de putini mai au bun simt si devotament pentru femeia iubita sau sotie.

| Swagmotherfuckers explică (pentru Violleta2022):

Mda eu unul sper sa mai existe o dragoste sinceră, fara i terse ascunse si din care sa reiasa o famile puternic unita!

| Patricia07 a răspuns:

Fostul meu iubit îmi oferea lucruri materiale dar mai puțin iubire și atenție. Și m-am despărțit eu de el din motivul asta.
Deci da, exista!

| Swagmotherfuckers explică (pentru Patricia07):

Si nu puteai sa vorbesti cu el, sa iti ofere putina mai multa atentie si totodata si dragoste.