| anonimus2014 a întrebat:

numele meu este Andrei, am aproape 18 ani,vreau sa va adresez o intrebare si daca puteti sa-mi dati un sfat ceva.
Noi(adica familia mea) avem o prietena de familie, de 50 de ani dar la corp arata ca una de 30(deci este foarte buna), este vaduva de 10 ani cam asa,este prietena apropiata deci vine destul de des pe la noi,am observat ca uneori cand vine, mai vine la mine in camera ma ia in brate de vreo 2 ori m-a si sarutat si imi pune mana pe penis.Eu m-am gandit ca peste 2-3 luni dupa ce fac 18 ani sa-i propun o partida de sex pentru ca am vazut ca m-a sarutat pasional,mi-a pus pana pe penis si nu cred ca ar refuza,bineinteles la ea acasa.
Ce parere aveti? nu vreau comentarii inutile sau de prost gust,vreau doar parerile voastre, cu ce ar trebui sa fac.Va multumesc, o zi buna

28 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trista situatie pentru ea, trista situatie pentru tine. Nu inteleg de ce ea este atat de disperata, iar pe tine chiar nu te inteleg de ce ai vrea asa ceva. Mi-e tare mila de amandoi, bietii oameni.

| mgtow a răspuns:

Daca arata bine inseamna ca sa ingrijit, faci o baie cu axe si un parfum bun sa te dai apoi pleci la ea cand vei fi major.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca tie iti place viata, eu zic ca da.

| anonimus2014 explică (pentru DracusorImpielitat):

Ideea e ca nu stiu cum sa-i propun, adica de invitat ma pot auto invita la ea acasa laughing dar dupa aia e mai greu

| R3sPeCt a răspuns:

Frate sunt si eu in situatia ta dar cu 1 de 42 de ani(si asta nu e vaduva)winking...du-te frata, ca merita! o sa te,, joace aia,, de nici o pustoaica de 20 nu ar fi in stare! o sa fie putin c-am nasol cu pasarica, ca parca ar fi vulturi aia chei cu penele ploatelaughing)))) dar daca nu bagi limba, nu-i bailaughing))) hai succes

| h3r a răspuns:

Mi-e rău.

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca, doar asa de distractie.

| Alcyon a răspuns:

Gaina batrana, face supa buna laughing

| Danysan a răspuns:

Vezi-ti amicie de fetele tale -Ai fi patetic daca mai esti Virgin sa iti pierzi ceea ce ai cu o babaciune! Cauta o fata tanara si sexy -cu vaginul calumea sa simti ca faci sex nu cu o sparta.

| Crucified a răspuns:

Borăsc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca tu esti si mai tantalau decat ea. am vorbit foarte serios!

| anonimus2014 explică (pentru anonim_4396):

De ce-s mai tantalau ma? vorba lu yogy, te oftici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu frate, sa vezi ce bine traiestiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un batut in cap si o sa-ti sparg dintii!
mai ramane sa fure impreuna din casa parintilor ca sa-i mai puna aia mana pe penis. dereglati mental care gandesc cu oo-le pe care nu le au!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te oftici? laughing rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vrea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu, recunoaste ca te oftici laughing)))

| Vi003 a răspuns:

Daca acea bunica ti-e pe plac, nu te pune in calea sentimentului. Minte multa n-are nici ea, n-ai nici tu, dar o femeie de varsta ei ar fi de dorit sa judece mai mult. Daca afla ai tai? Cred ca o paste o paruiala pe cinste de la maica-ta si atunci sa vezi distractie! Baiete, tu decizi, şliţul e la tine!

| sayWhaaat a răspuns:

Desi sunt convins ca toata treaba e stric fictiva, eu consider ca nu ai nimic de pierdut, baga-te.

| anonimus2014 explică (pentru sayWhaaat):

Fictiva? ma crezi atat de cretin incat sa vin aici si sa arunc minciuna asta doar asa ca n-am ce face? lol.

| sayWhaaat a răspuns (pentru anonimus2014):

Ai fi surprins cati fac asta.

| BlakeLively a răspuns:

This is fucked up! Go and *** yourself!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

E la menopauza in *** probabil, nici nu se mai uda, vrei sa dai pe uscat ce draq, 40 sa zicem ca ar merge maxim da 50 nu, doar nu

| Ankutzaaa a răspuns:

Intra in actiune!
Pana la urma tu nu ai nimic de pierdut!
Multa bafta, asi fi tare curioasa ce va iesi:X

| Capriciu a răspuns:

Buna! Daca tie iti place si doresti acest lucru ce mai astepti, in plus daca si ea este deaccord nu ai ce pierde, insa protejeaza-te.Bafta!

| dann42 a răspuns:

Considerate un norocos.asa ca pune mana si dai inainte. daca nu recomandama pe mine.

| Yoanna15 a răspuns:

Sincera sa fiu nu ai ce pierde. Gaga-te.winking