| stylemakeup a întrebat:

Azi baiatul de care imi place mi-a zis-o... A inceput cam ceva de genul: "Sti, am jucat cu o prietena adevar sau provocare si m-a provocat sa te intreb daca ma placi? Fi sincer" si el a zis: "Da, te plac foarte mult.", eu i-am zis : "Seros?" si el: "Da". Am ramas masca. Nu ma asteptam.Cum pot sa-i spun ca si eu il plac, fara biletele si de astea? Evident ca eu nu am jucat adevar sau provocare, ci doream sa faca el primul pas si sa vad ce zice. Va rog, ajutati-ma! Cum pot sa-i zic asta a 2-a oara?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

De fapt, nu el a facut primul pas, ci tot tu l-ai facut. Fa-ti curaj si spune-i pur si simplu ca si tu il placi.

9 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Cand esti la 3 metrii de el, scoti limba si te indrepti spre fața lui si iti dai ochii peste cap cand il atingi pe nas cu limba.

| stylemakeup explică (pentru mat31new):

Tu gandesti? happy

| mat31new a răspuns (pentru stylemakeup):

Sigur, am destula minte incat sa vorbesc cu cineva ceva inloc sa astept sa fiu pus printr-un joc.

| stylemakeup explică (pentru mat31new):

Nu te lega... de subiect ca nu prea-mi place...

| DdoarEuuu a răspuns:

Facandu-ti curaji.
Cand il vezi singur si nu e cu nimeni in preajma, poti sa de tuci la el si sa ii spui

Succes!:-Pbig grin

| stylemakeup explică (pentru DdoarEuuu):

Pai el niciodata nu-i singur ci cu gasca happy

| DdoarEuuu a răspuns:

A. pai mai jucati-va o data jocul ala si cel, cea care intreaba..Sti tu ceva in genu care a facut si el.
Succes!

| ateuNEGATIV a răspuns:

Din moment ce a spus ca te place cred ca e randul tau sa-i spui cel mai bine intre 4 ochii fata in fata ia-o usor fara graba

| InghetataAlbastra a răspuns:

Pune un prieten deal tau sa i spuna ca il placi. Dar nu direct. Spune-i sa ii zica baiatului raspectiv daca joaca adv si provocare si sa-l provoace sa te intrebe pe tine baiatul respectiv daca il placi.Lasa ID-ul tau sa vorbim mai multe. Funda?:O3