| 0oBloodyMarryo0 a întrebat:

(URGENT) Salut! Deci eu de-abia ce m-am despartit de iubit,ma inselase,si oricum nu mai simtea nimic pentru mine (sau cel putin asa le spunea prietenilor mei cei mai buni,o fata si un baiat) si am mers la prietenul cel mai bun si,de fata cu fostul iubit,imi punea intrebari gen "Vrei sa fi cu mine?" sau "Da-mi motive de ce nu vrei.".Nu ii pot zice ca eu vreau,dar nu accept pentru ca prietena mea cea mai buna inca il iubeste (si ei doar ce s-au despartit ), chiar daca eu pe el il plac, poate putin mai mult decat credeam pana acum...Deci ce-ar trebui sa fac? Nu vreau sa ma cert cu prietena mea dar nici sa ma mai bata la cap cu intrebari de-astea...Va rooog am nevoie de ajutor.Merci :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe semne ai nevoie de un iubit nou ca totul sa fie binewinking

| 3msec a răspuns:

Prietena cea mai buna ai dor una. Iubit poti sa ai o mie.Chiar daca ai intreba-o pe prietena ta, nu ar recunoaste ca o deranjeaza.