| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy. Ofer fundita. Vai nici nu stiu cum sa incep sad Weekendul asta care a trecut a fost poate cel mai naspa pentru mine.Eu de felul meu sunt mai timida mai ales cand vine vorba de o relatie bine nu-i chiar asa de grav.La mine problema ii ca la inceput sunt cam timida si dupa cu cat il vad mai mult cu atat ma obisnuiesc cu el si imi dau drumul si el o sa ajunga sa ma cunoasca cu adevarat.Eu sunt mai nebuna de felul meulaughing.Bun acum o luna, fix o luna am cunoscut un baiat am mers cu mai multi prieteni in alt oras la ceva eveniment si toti am putut dormi la el.Noi doi ne tot uitam unul la altul dar nu ne-am dat seama amandoi ca ne-am indragostit pana in ultima zi cand sa plec. Apoi i-am zis ca vreau sa ii spun ceva cand ajung acasa.si cand am ajuns i-am spus da nu din prima si face ca oricum s'o prins ca il plac.Bun happy si am vorbit o luna continuu..am inceput sa ne cunoastem mai bine si weekendu asta care o trecut am mers la el in oras cu o prietena. happy Vai nici nu stiu cum sa incep..asa de rau a mers.Cand ne-am vazut nu ne-am vorbit cateva ore bune doar ne-am uitat unul la altul. poate si din cauza ca erau mai multi in camera..pana cand am iesit seara si am inceput sa vorbim.ceva, ceva. apoi am ajuns acasa si am dormit toata noaptea imbratisati si ne-am sarutat dar tot eram gen in gandul meu uai vreau sa il pup, sa il strang in brate da nu puteam pur si simplu :l nu ma lasa ceva.A doua zi era cam la fel numa mai spre seara am inceput sa vorbim mai mult. apoi cand ne-am pus in pat tot ne-am sarutat si o vrut sa o facem si i-am spus ca nu.Sunt inca virgina si am 17 ani si el ii mai mare cu 4 ani.Si cand o auzit ca mai is o inceput sa ma stranga in brate mult si la fel si dimineata apoi in ultima zi cand sa plec acaasa iar eram ceva gen ziici ca nici nu ne cunoasteam mi-a spus ca o fost un weekend dubios si fac ca da asa e...si i-am spus ca eu am vina cea mai mare ca is cam tacuta, i-am spus ca trebuie sa ma obisnuiesc, apoi cand am plecat ne-am sarutat si gata..Eu cred ca nu tare am avut tupeul sa vorbesc cu el mai mult din cauza ca erau cam multi in camera.Era a doua oara cand l-am vazut in viata mea si asa.Asa sunt eu la inceput dar apoi imi dau drumul si cand am plecat am crezut ca no sa ma mai caute adr de fapt da mi-a scris.Hmm nu stiu ce sa cred.mi-a spus ca daca o sa mai fie asa o sa fie naspa.si i-am zis ca stiu..si acum daca o sa l mai vad o sa ma obisnuiesc din ce ince mai mult.da nu stiu sper sa fie asa..Cum scap sa nu mai fiu asa de timidaaa? sad

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Va place-ti si va iubiti -dar problema e ca sunte-ti la distanta.Nuu puteti sa va vede-ti si asta e aiurea -Cat despre faptul ca nu a-ti putu sa vb cu aia in camera e ceva normal -Nu trebuie sa stie toata lumea ce e intre voi.Un cuplu are nevoie de intimitate si romantism! NU cred ca e ceea ce zieceau unii mai sus ca el vrea doar sex-stai lina. Daca tu nu ai vrut si el a inteles inseamna ca e un baiat oki -te asigur ca daca vroia sa te fu *ta tot oface -sunt metode de care voi fetele nu prea stiti ...Acolo e vb ca el e foarte atras de tine te doreste si de aia a propus sa face-ti sex-adica e in limba dupa tine! Tu nu te mai gandii la asta, incearca sa te vezi cu el mai des si apoi poti sa vb si de sex!

| Cristiann25 a răspuns:

Genul de fata disperata care nu stie sa scrie nici MACAR in limba romana.Trist ca exista si oameni de astia!

| RazvanCTC a răspuns (pentru Cristiann25):

Dar tu de ce raspunzi daca nu sti sa vb cu oameni, se vede cine ii desperata adica tu, vezi de treaba si nu intra in seama cu cineva care are nevoie de un sfat, si inca ceva se pare ca tu esti aia care are nevoie de cel mai mult ajutor

| Cristiann25 a răspuns (pentru RazvanCTC):

Te-a bagat cineva in seama? Sunt baiat pentru cultura ta generala si nu cred ca pot permite unui copil mucos sa se bage in seama cu mine! Vezi-ti de ale tale pustiule!

| RazvanCTC a răspuns:

Buna Diana, nu stiu daca nu imi aduci aminte de cineva, da nu asta conteaza, am vazut ca ai scris ca nu v-ati vorbit ca erau mai multi in camera aia, sa fim serios ce treaba are oameni aia cu voi 2? ....si acuma sincer dupa 1 luna sa iti ceara sa te culci cu el nu prea vad ca e ok treaba,si nu tu esti devina ca esti timida, el ca barbat ar trebui sa inceapa mai orice conversatie, si daca chiar vrei sa vezi ca te iubeste pune-l sa o spun de fata cu toti prieteni, sau mai simplu lasa-l pe el sa o faca fara sa ii spui tu, si crede-ma nu vreau sa te supar cu ceea ce o sa spun acuma dar daca o sa continuati asa mai mult de 2-3 luni nu o sa dureze, si nu uita nu fi naiva sa crezi toate chestiile pe care ti le spune ca ce spun baiatul 80% ii vrajeala si 20% ii iubire asta in primele 3 luni, stiu pentru ca asa faceam si eu cu anumite fetewinking si ai grija sa nu te culci cu el si apoi sa iti para rau.si cum scapi sa nu mai fi timida, pai nu prea se poate asta ii in felu tau de a fi.te pup

| dianaalexandram a răspuns (pentru RazvanCTC):

Ce vroai sa spui prin "nu stiu daca nu imi aduci aminte de cineva"?

| RazvanCTC a răspuns (pentru dianaalexandram):

Adica imi aduci aminte de mine acum 2 ani, eram si eu mai timid dar totul s-a schimbat cand am intalnit persoana potrivita pentru mine si asa o sa se schimbe si la tine