| crina_3999 a întrebat:

Buna TPU...parintii mei s-au despratit cand eram mica si am trait cu 2 dintre surorile mele si tata pana la divort.noi suntem 4 surori si mama a luat 2 si tata 2
apoi mama n-ea luat pe toate dar ea e in italia si recasatorita iar tata are pe altcineva si am stat cu 2 dintre surori cand am facut cls a 6 si acum ele in vacanta s-au dus la mama in vacanta si am ramas cu cea mai mare.fiecare are 18, 19 si 20 de ani.si nu stiu cum sa va spun mama a plecat cand eu eram mik de tot la gradinita si nu stiu simt ca sunt in lus ele au tot ce isi doresc adica mama le ia ce vor el ele au mers in italia la mama toate la plaja ele la munte iar eu mereu stau acasa
adica simt ca nu am o familie si ma simt foarte nasol voi ce credeti ca ar trebui sa fac funda+vot scuze categoria e cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| uN23 a răspuns:

Daca mama ta are posibilitate sa va ia si pe voi la ea si voi vreti acest lucru ar fi bine sa vorbiti cu ea. Nu te mai gandi ca esti in plus, pentru o mama niciodata copii nu sunt in plus. O sa iti fie putin mai greu la inceput pana o sa te acomodezi dar pe urma o sa vezi ca o sa fie bine. happy

2 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Poi nu ii vorba ca ai fii in plus, ca doar tot copilul ei esti dar probabil e ocupata, nu stiu ce sa zic. Il ai pe tatal tau ma gandesc ca si el incearca sa iti ofere ce ii mai bun, si tot ce poate, incearca si u sa tii legatura cu mama ta sa-i spui ca si tie ti-ar fi placut la plaja, sau oriunde. ca tii dor de ele, si ca poate ai putea sa mergi si u in vizita tongue, altceva nu stiu ce as putea sa iti spun, sper sa te ajute :*

| Boouublees a răspuns:

Stii asa credeam si eu cand s-a nascut sora mea ca ma simt in plus...si le-am spus parintilor ce simt