| MariaIoana15 a întrebat:

Pe data de 19 Octombrie am avut primul meu contact sexual. A încercat sa rupă himenul fără prezervativ, după actul a continuat cu prezervativ. Nu și-a dat drumul in mine, nu eram la ovulatie. Totusi eram foarte speriata ca ma temeam ca nu o sa îmi vina, însă mi-a venit și a durat cam ca de obicei, 5 zile. Dacă mi-a venit menstruația, mai este cazul sa îmi fac griji ca as fi "putut rămâne"? Dau Funda, va rog.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ai scapat. Fara bebe.

| OctavianSps a răspuns:

Stai linistita, ai scapat.

| Andru97 a răspuns:

Nu ai rămas, stai liniștită! Pe viitor puțin mai multa atenție, atât din partea ta și mai mult din partea iubitului, cunoaște ți foarte bine secrețiile vaginale ca să poți diferenția ce ai tu cu ce de el afara, te pup!