| Bitzzzz a întrebat:

Buna TPU:* peste 1 luna iubitul meu implineste 19 ani! vreau si eu cateva idei pentru un cadou:* cele mai frumos primesc funditakiss

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Buna!
Depinde ce gen e. sunt multe lucruri care le poti cumpara pentru un baiat,gen:tricou,sapca,ceas,parfum,skateboard (acum depinde si cum stai cu banii),brata, lant (daca e genu' care poarta asa ceva), esarfe d'alea cool cum poarta majoritatea baietilor.
Yo zic sa dai o tura prin magazinele din mall (la bershaka si pull&bear sunt haine faine de baieti) si precis gasesti ceva.
Daca vrei ceva facut de tine poti sa-i faci cadou o poza cu voi doi intr-o rama frumoasa sau un tricou personalizat cu numele lui si numele tau si sa pui un imprimeu cu o inima sau ceva de genu'.
P.S. eu cand a fost ziua unui coleg i-am cumparat un tricou si parea destul de multumit laughing
Funda? big grin s-au macar votbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Ms de funda si sper ca te-am ajutat

| Bellatris a răspuns:

Un caine, in caz ca nu are si ai observat cam ce ii place.

| geany_6563 a răspuns:

,un cadou,,cu o noapte de vis,,o cina romantica,cu pedale de trandafiri,, peste tot,chiar si in cada,,e cel mai frumos cadou,,sa-i arati iubirea ta,, restul si le poate cumpara si el,, crede-ma cati spun din experienta,

| alexandra05 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i faci cadou ceva dragut facut de tine, o sa-i placa mai mult si o sa fie bucuros ca l-ai facut tu happy:*

| Annya_4157 a răspuns:

Cumparai ceva simbolic, haios sigur o sa-i placahappy

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i cva personalizat. E de mare efect si nici nu costa mult. Uita-te pe aici:
ww.epersonalizari.ro