| DeyBoyAngel a întrebat:

Cel ma bun prieten al meu implineste luna aceasta 18 ani si nu am nici cea mai mica ideea ce as putea sa ii fac cadou. Va rog frumos dati-mi si mie cateva idei.

Răspuns Câştigător
| RalucaNiță a răspuns:

Cadouri personalizate...cu poza voastra. (de ex tricouri). Gandeste-te la ce i-ar placea, intreaba-l ce isi doreste happy

2 răspunsuri:
| Andrutza137 a răspuns:

Pai,pentru inceput sa nu il intrebi nicidecum ce vrea pentru ca se va gandi ca nu ii esti un prieten adevarat pentru ca mul cunosti.Gandestete la ce ii place si fa legatura.Ex:Ii place sa citeasca-Ia-i o carte. Daca nu prea te descurci incerca:
-un telefon
-un set(cu spray, parfum, deodorant)
-o declaratie de prietenie in fata multimii
-un animalut(de preferat caine)
-Bratara barbateasca
-Invital undeva la mare, la munte
Dar acum conteaza si ce suma ai de bani nu?

| TotiPentruUnU1 a răspuns:

O petrecere
Telefon baietii iubest acestea ( prefer Blackbarry)
O plimbare
Bratara / Lant de gat
Un animalut big grin
Daca ii place muzica ii poti descarca de pe net
Multe o ciocolata
Mai gandeste-te astea sunt ideeile mele