| anonim_4396 a întrebat:

Pfoai nu stiu ce sa mai fac mda azi este aniversarea noastra si am luat o lovitura foarte grea din partea iubitei mele straight face mda aseara ne-am certat destul de urat si azi am mers la ea si in timp ce eram la ea acasa am observat ca ea vorbea pe mess cu un tip (unul de a XII-a cu care vb de vreo luna ) si el ii spunea ca-o iubeste si chesti de genu si pana la urma si ea a recunoscut ca-l place si eram (omg wtf serios ) ea-mi spune ca pe mine ma iubeste foarte mult is cea mai importanta persoana din viata ei dar dupa ce am vazut conversatia cu ala nu-mi vine sa mai cred asta straight face si ea mi-a zis ca i-a spus la tipul ala sa inceteze desi in conversatia ei nu am observat acest lucru ( mda am rugat-o de nu stiu cate ori sa aiba grija cu tipul ala ne-am si certat din cauza lui... degeaba i-am explicat ca ma face sa sufar cand o vad ca vb cu ala... daca ea nu vrea sa inteleaga si sa-i spuna la ala o sa-i spuna pumnul meu scuze acum vb furia din mine ) mda faza-i ca simt ca o pierd din ce in ce mai tare si stiu ca tipul ala o sa o faca sa sufere, habar n-am ce sa mai fac, ce ar trebui sa fac in aceasta situatie? Multumesc cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Pff.in ce situatie esti pus.sad...Imi pare rau.
Parerea mea este ca ea nu s-a gandit la tine, la sentimentele tale.
Da.nu iti vine sa crezi ceea ce s-a intamplat, probabil inca esti socat.Ar trebui sa ai o discutie serioasa cu ea.sa ii spui ceea ce simti si ca sa reactioneze.Sa se schimbe.Ea nu ar trebui sa vorbeasca cu acel baiat daca tu deja i'ai spus ca te deranjeaza, ca te doare.De ce nu s-a pus in locul tau? poate asa si'ar fi dat seama cum te simti tu. Sper sa fie bine.si sa se rezolve problema.Succes!

| FallenDemon a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Mda faza-i ca nu stiu daca ea chiar mai simte ceva pentru mine... in ultimele zile a fost foarte indiferenta cu mine straight face faza-i ca desi ma raneste prin lucrurile pe care le face eu inca o iubesc straight face ma dispara inima asta... multumesc pentru ajutor

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru FallenDemon):

Buna.Stiu cum este...te doare foarte tare...Incearca sa fii tare.sa ai rabdare.Chiar daca a fost indiferenta in ultimele zile asta nu inseamna ca nu te mai iubeste.Numai gandi negativ.incearca sa fii pozitiv macar putin acolo.A fost indiferenta cu tine, dar a vorbit cu tine nu? Atunci ii pasa de tine.are sentimente sincere fata de tine.Gandeste'te si asa.Las'o sa isi dea seama putin singura unde a gresit,, daca nu realizeaza avertizeaz'o.::*:* SPer ca te'am putut ajuta:*:*:*

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru FallenDemon):

Imi poti lasa id-ul tau? ca nu iti pot raspunde la msgsad

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Ar trebui sa o lasi pe ea sa aleaga
sigur isi va da seama ca a gresit alegandu-l pe el
incearca sa ramai calm si indiferent fata de situatia asta
cu cat vede ca ii dai mai multa importanta cu atat mai tare te va crede un tampit care nu ii lasa destul aer nici sa respire
incearca sa faci ceea ce ti-am zis
winking

| FallenDemon a răspuns (pentru AnGeL):

Ok multumesc de ajutor o sa incerc happy

| AnGeL a răspuns (pentru FallenDemon):

Nu ai pentru ce sa imi multumestiwinking

| ghiCIne a răspuns:

Mda, e de belea problema asta.
Daca as fi in locul tau, i-as cere pur si simplu sa aleaga.
Stiu ca e riscant, dar nu ar avea rost sa traiesti intr-o minciuna.
De dragul tau si a iubirii voastre macar asta sa faca.

Sa nu inteleaga gresit, nu inseamna ca o izolezi de lume; insa de vreme ce ea discuta chestii de genul, de iubire si altele cu un altul este dispusa sa te insele. Ar trebui sa-i dea ignore tipului, si asta din proprie initiativa.
Daca-l mai pastreza in lista atunci isi doreste poate o intalnire cu el.
Asta se poate numi oricum, numai dragoste nu.

Nu-i face felul, daca vezi ca continua in halul asta netinand cont si de parerea si sentimentele tale, inseamna ca nu merita osteneala.
Nu pot concepe cum poate da cu piciorul la tot ce-a fost.
"Te iubeste", dar te joaca pe la spate. N-ar strica s-o faci si tu putin geloasa. Sa inteleaga cum e sa fi in locul celuilalt.
Joaca-te si tu putin cu sentimentele ei, sa vada ce e durerea.
Fii pe faza! Bafta!

| FallenDemon a răspuns (pentru ghiCIne):

Ok multumesc pentru ajutor mda si eu m-am gandit sa o pun sa o aleaga dar faza-i ca eu o iubesc si daca nu o sa ma aleaga eu o voi putea ierta dar nu cred ca m-ar lasa orgoliu sa o primesc inapoi straight face mda nu ma deranjeaza ca vorbeste cu alti baieti dar ma doare foarte tare cand vad cum se comporta cu mine straight face in minte mi-a venit de multe ori gandul de a ma despartii de ea dar nu ma lasa inima straight face draguta piesa happy

| FallenDemon a răspuns (pentru ghiCIne):

Mda eu i-as dedica piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=9rygykyqN4E dar nah inca nu vreau :)