| Polini70 a întrebat:

Buna TPU poate suna ciudat intrebarea da este serioasa..cand ma intalnesc cu iubita mi se scoala... cum evit sa se mai scoala va rog ajutati-ma mersi mlt:X::X:X

Răspuns Câştigător
| SEBI69 a răspuns:

Nu inteleg ce ti se pare ciudat, e un semn bun inseamna ca ai 3 motive de bucurie:1.o iubesti cu adevarat 2. e,, buna`` si nu toti au prietene,, bune`` 3.cand o veti face prima data o vei sadisface

8 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Incearca sa-i privesti mai mult ochii decat sanii si fundul si asa va fi o intalnire mai ca pentru suflet, nu pentru partea cealalta

| Zizzou a răspuns:

Hormonii tai reactioneaza, fiind controlati cateodata de tine [nu am patit asta vesnic]. Nu poti evita asta dar, cand o sa te dezvirginezi va fi alta problema
Apropo cati ani ai? [daca esti mai micut e clar]

| Polini70 explică (pentru Zizzou):

Am 16 ani si nu mai sunt virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altul in locul tau, ar fi fericit.Ai prefera sa fie "moarta"?

| Polini70 explică (pentru anonim_4396):

NUU! bine ai zis tu.

| Bellatores a răspuns:

Poti sa faci o laba inainte, pl fiind deja obosita in momentul intalnirii si nu se va mai scula..baftabig grin