| BoboKitty a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar vreau sa fiu sasaita :laughing
Se poate?puppy dog eyes
Daca ma ajutati, fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 12AA a răspuns:

laughing)) încearcă să te controlezi când vorbeşti, poate într-un momend va deveni o obişnuinţă şi o vei face fără să iti mai dai seama laughing) nu ştiu e o idee poţi încerca happy Baftă :*

| BoboKitty explică (pentru 12AA):

O sa incerc asa, multumesc :* Dar ţ, ş, z cum trebuie sa le pronut?laughing

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Scoate-ţi un dinte din faţă şi se rezolvăwinking...sau vorbeşte cu limba deasupra dinţilor!

| BoboKitty explică (pentru Esperança):

La cat de obsedata sunt de a fi sasaita, incerc si asta laughing :*

| 12AA a răspuns (pentru BoboKitty):

Nu ştiu dar e amuzant laughing) da-mi link de la Facebook.ul tău laughing) dacă vrei să mai vorbim laughing

| BoboKitty explică (pentru 12AA):

Nu prea intru, stau pe ask mai mult. Dar mai bine vorbim aici prin mesaje :*

| 12AA a răspuns (pentru BoboKitty):

Http://ask.fm/IzabelaIoana uite dacă vrei :*

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Incearca sa vorbesti pe varful limbii.
O seara placuta!

| Unleash a răspuns:

*facepalm*