| geogi a întrebat:

Buna TPU.prietena mea cea mai buna mi-a cerut ajutorul in legatura cu ce cadou sa ii faca fostului iubit ca sa il impresioneze nu vrea cadouri scumpe ce ea zice ca vrea ceva micut si frumos sa il sensibilizeze si sa ii placa la nebunie aveti ceva ideei?big grin...Va multumesc pentru ajutor:*.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi dacă este fostul, de ce nu-l lasă în pace?
Nu mai trăiți în trecut, ce a fost s-a dus, gata!
Pa, pa.

| Lummy a răspuns:

Ceva finut ar putea fii o baratara + o inimioara.parerea mea

| wzz a răspuns:

O pernă cu poza mea şi a ei pe ea. Sau dacă bagă puţin mâna în buzunar un colier cu numele meu.

| Dany_9065 a răspuns:

Pai vrea sa fie iar cu el? ...Altfle nu inteleg cum de fostii isi mai fac cadouri happy.
Un parfum ceva...
Trebuia sa zici ce varsta are prietena ta si ce varsta are el.

| deutza_3778 a răspuns:

Poate sa ii ia o esarfa, o sapca, nu stiu poate i-ar placea bilete la un film de actiune cine stie.E doar o parere.

| sabyna_6645 a răspuns:

Sa ii faca o felicitare dar sa o faca ea.sa sc in ea ceva de genu : te-am iubit, ne-am despartit, dar prieteni am ramas.la multi ani! sau sau o vaza facuta de ea (sau cana) pe care sc ce e mai sus! multnoroc!
oricum ceva manual!