| miauu a întrebat:

Hey
am o prietena care face cu pr ei un an si ar vrea sa-i faca un cadou mai special ceva, aveti ceva ideei?
orice idee e bine venita, ei au peste 18 anibig grin
:* fundita

Răspuns Câştigător
| allexya95 a răspuns:

Pai sa zicem 6 cutii diferite ca marime.Sa bage cutiiile una in-tralta si cand o deschide pe prima sa fie un biletel care scrie :"La inceput nu ne cunosteam" si pe langa biletel sa fie o fotografie cu ei dar mai departati unu de celalalt.Pe urma in a doua cutie sa fie un biletel:"Privirile noastre sau intalnit" si o fotografie cand se uita unu la altul.In a3a cutie sa fie un biletel cu :"Ceva s-a intamplat in mometul ala dar nu stiu ce?" si o fotografie cu ei impreuna cu alti prieteni.In a4a cutie:"Inima stia dar mintea era confuza" o fotografie cu ei tinandu-se de mana.In a5a un biletel cu :"Acuma am gasit raspunsul..."o fotografie cu ei imbratisandu-se. In ultima cutie un bilet cu:"...Inima te-a hotarat pe tine sa-i fi stapan!"-o poza cu ei sarutandu-se. Sper sa o ajute!

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un album cu poze cu ei doi happy sau un videoclip pe youtube.

| Lora a răspuns:

un ceas, un parfum, un calendar cu poze cu ei, un tort, o rama digitala

| Dariana a răspuns:

O poza inramata cu ei sau ceva simbolic ce reprezinta prietenia ta fata de ei.Sau o cana personalizata, o felicitare orice chestie minora ce poate mosteni o valoare sentimentalahappyMulta bafta in continuare!happy