| Andreeaandreeasaa a întrebat:

Bună TPU!
Prietena mea îmi povestea ca a văzut ea într-un film ca tipul a urinat în vaginul fetei si ca ar vrea și ea sa încerce si ea.
Se poate întâmpla ceva grav?
Păreri sau sfaturi pe care i le-as putea transmite, va rog?
Dau funda!
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut cert/sigur NU se va intampla absolut nimic rau, negativ. Urina se va scurge imediat din vagin iar secretia vaginala va curata vaginul in scurt timp de eventualele resturile de sperma ramase. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, dar e bine să se spele bine pe urmă.

| Goete a răspuns:

Eu am facut-o o data (pe plaja, nu in pat) si tipei i-a placut mult senzatia de a fi inundata. A fost dupa orgasmul ambilor si nu te sfatuiesc sa o faci in pat :p

| SociopatuI a răspuns:

Ciudate fantezii mai au romanii