| carmynutza a întrebat:

prietenul meu este mai tot timpul ocupat cu jobul si cand e mai liber ba iese cu mine ba cu prietenii. Eu il iubesc mult si vreau sa petrec mai mult timp cu el dar nu stiu caum sa-l fac sa-mi acorde mai multa atentie, am incercat sa-i zic si mi-a zis ca nu are cum renunta la ei dar nici la mine insa eu nu vreau sa renute la ei pentru ca si el daca mi-ar cere sa renunt la prietenii mei nu as accepta dar as vrea sa o mai rareasca cu ei si sa imi acorde mai multa atentie. Ce sa fac? fundita :X

3 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Rasfata`l at cand vine la tinesmug Si sigur va dorii sa te viziteze tot mai des`!love struck Si cand el e cu prietenii, programeaza`ti si tu o iesire cu fetele, o seara a fetelor[va fi gelos si sigur data viitoare nu te va lasa sa mergi si ve`ti sta impreuna!:*]poti face o seara a fetelor si cand ar trebui de fapt sa te intalnesti cu el.ca sa vada si el cum esmug!laughing:z bafta:X te pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| Nikolle020 a răspuns:

Acorda-i cat mai mult timp...iar cand va simti.va veni singur la tine.happy